Naše kurzy

 • Kurzy obecné angličtiny s českým lektorem

  Dynamické a zábavné hodiny obecné angličtiny s českým lektorem, se srozumitelným vysvětlením gramatiky a maximálním důrazem na konverzaci. Pořekadlo "mluviti stříbro, mlčeti zlato" u nás rozhodně neplatí!

 • Kurzy obecné angličtiny s rodilým mluvčím

  Chcete zažít skutečnou angličtinu na vlastní kůži? Pokud patříte mezi fajnšmekry, kteří se chtějí od češtiny plně oprostit a chtějí skutečnou "challenge", naši rodilí mluvčí jsou Vám plně k službám.

 • Kurzy obecné angličtiny - český lektor a rodilý mluvčí

  Váš kurz anglického jazyka můžeme také "namíchat" v poměru 1 ku 1. To znamená jedna lekce angličtiny s českým lektorem a druhá pak s rodilým mluvčím. Znalosti angličtiny, které si osvojíte na "cvičišti" s českým lektorem, si pak můžete vyzkoušet na "bojišti" s rodilým mluvčím.

 • Kurzy anglické konverzace

  Je třeba něco dodávat? Budete prostě mluvit! Vybíráme témata a odpovídající slovní zásobu tak, abyste byli schopni používat anglický jazyk v jakékoli situaci každodenního života. Téma si můžete pochopitelně zvolit sami dle aktuální potřeby. Lektoři uplatňují princip okamžité korekce chyb a vysvětlení, v čem student chybu udělal.

   

 • Kurzy Business Angličtiny

  Potřebujete angličtinu k profesnímu růstu? Chcete být schopni používat angličtinu ve světe byznysu a jednat bez o mezení se zahraničními klienty? V kurzech Business English Vás naučíme, jak správné vést prezentace, psát obchodní dopisy, emaily a jak se připravit na pracovní pohovor. Osvojíte si řadu užitečných frází, idiomů a potřebnou slovní zásobu, nutnou pro zvládnutí angličtiny ve sféře byznysu.

 • Kurzy IT Angličtiny

  Pokud potřebujete zdokonalit angličtinu v oblasti výpočetní techniky, internetu, programování, internetového marketingu a byznysu, jsme zde pro Vás. Kurzy IT angličtiny se zaměřují na slovní zásobu a fráze orientované na výše zmíněná témata - samozřejmě nechybí potřebná gramatika. Opět klademe důraz na praktické využití jazyka v každodenních situacích.

 • Výuka s pomocí video příběhů

  Chcete se učit s pomocí Vašich oblíbených seriálů? Pokud Vás oslovuje spíše audiovizuální způsob výuky anglického jazyka, můžete nyní zdokonalovat své jazykové dovednosti s pomocí metody watch & listen. Lektor rozebírá příběh a jednotlivé scény, studenti pak musí odpovídat na otázky, porozumět angličtině a plnit řadu zajímavých úkolů.